بخشدار مرکزی میامی
ENGLISH
جلسه بررسی رفع مشکلات و تامین آب شرب روستای جودانه برگزار گردید 1396/11/14
با حضور بخشدار مرکزی میامی:
جلسه بررسی رفع مشکلات و تامین آب شرب روستای جودانه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی میامی احسان کاملی در این جلسه در خصوص پیگری جهت تامین آب شرب روستاهای بخش مرکزی بویژه روستای جودانه اشاره و تاکید کردنداین بخشداری تمامی تلاش خود ر ا به کار گرفته است تا از همه ظرفیتها برای رفع مشکلات آب شرب روستاهای این بخش استفاده کند. وی در  ادامه اظهار داشت: با توجه به اینکه مشکل کمبود آب یک موضوع کلی و سراسری است، امیدواریم با تلاش مجموعه ی آب و فاضلاب روستایی شهرستان، مشکلاتی که در حوزه ی آب و فاضلاب وجود دارد، مرتفع شود.

 
 
 
 

فرسودگی شبکه‌های آب شرب، کمبود مخازن ذخیره آب، افت فشار آب شرب و کمبود اعتبارات، از جمله مسائل و مشکلات مربوط به حوزه آب و فاضلاب روستایی در بخش مرکزی میامی بودند که در این نشست، مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

در پایان مقرر شد تا اداره آبفای روستایی شهرستان میامی با نیازسنجی امکانات و اعتبارات مورد نیاز،در جهت برطرف نمودن مشکل و رضایتمندی اهالی این روستا ظرف روزهای آینده نسبت به تامین آب شرب مورد نیاز و همچنین اصلاح شبکه آبرسانی آب شرب این روستا اقدام نمایند.

 
 
تعداد بازدید: 10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: ميامي - خيابان امام رضا - نرسيده به ميدان بسيج - بخشداري مركزي ميامي - كدپستي:3631961171 - ايميل : bkmayamey@ostan-sm.ir - تلفن:32622212 -023 - فاكس:32622213
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری مرکزی میامی می‌باشد.
Powered by DorsaPortal