بخشدار مرکزی میامی
ENGLISH
جلسه ستاد مدیریت بحران بخش مرکزی میامی برگزار شد 1396/11/01
با حضور بخشدار مرکزی میامی:
جلسه ستاد مدیریت بحران بخش مرکزی میامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی میامی: جلسه ستاد مدیریت بحران بخش مرکزی میامی با حضور دهیاران بخش و معاون اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی درمحل  سالن اجتماعات فرمانداری میامی و به ریاست مهندس کاملی بخشدار بخش مرکزی میامی تشکیل شد.

احسان کاملی دراین جلسه به بیان اهمیت تشکیل ستاد حوادث غیر مترقیه در روستاها پرداخت و بر برنامه ریزی منسجم تر و ارسال گزارشات حوادث در اسرع وقت به بخشداری تاکید کرد.

 

وی افزود: در موقع بروز حوادث، آسیبی که جامعه از مخاطرات طبیعی متحمل می‌شود در دو بخش شدت و قدرت مخاطرات و میزان آسیب پذیری ما در مقابل آن قابل بررسی است به همین منظور می‌طلبد ستاد های مدیریت بحران در‌بخش افزایش آمادگی وتوانایی در مقابله با بحران برنامه‌ریزی کنند تا در مواقع بروز مخاطرات بتوانیم خسارات احتمالی به اماکن و افراد را کاهش دهیم. 

 
 
 

نماینده عالی دولت در بخش مرکزی میامی تصریح کرد: اگر بخواهیم بحران را مدیریت کنیم باید اصول چرخه مدیریت بحران را رعایت کنیم و نخستین اصل در چرخه مدیریت پیش بینی و پیشگیری است در این راستا باید در مواردی که آسیب پذیری پیشتری داریم اقدامات پیشگیرانه بیشتری انجام دهیم تا در مواقع لزوم از وارد آمدن خسارت جانی و مالی در این حوزه جلوگیری کنیم.

 

کاملی همچنین با اشاره به ناکافی بودن تجهیزات و امکانات موجود برای مقابله با بحران گفت: یکی از پایه‌های اساسی برای مقابله با مخاطرات و حوادث طبیعی وجود امکانات‌و تجهیزات در حوزه مدیریت بحران است‌.

درپایان مهندس کاملی از دهیاران خواستار شناسایی بحران های احتمالی در هروستا، نواقص و کمبودها و همچنین نقاط امن هر روستا برای اسکان و یا انباراقلام امدادی شدند.

تعداد بازدید: 16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: ميامي - خيابان امام رضا - نرسيده به ميدان بسيج - بخشداري مركزي ميامي - كدپستي:3631961171 - ايميل : bkmayamey@ostan-sm.ir - تلفن:32622212 -023 - فاكس:32622213
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری مرکزی میامی می‌باشد.
Powered by DorsaPortal